T.I.T.S. (Norsko, Česko): My Own Private Picture

Možná se tak narodila, možná… když ji milujete, není co řešit. Jak se vám líbí? Nevaž se, odvaž se! Co vás vzrušuje? Chcete důkaz místo slibů? I’m loving it.

28-TITS

My Own Private Picture je multimediální inscenace o našich touhách a jejich mediálních (před)obrazech. Kolektiv T.I.T.S. zkoumá zobrazování sexuality v pornografii, ale i v médiích obecně, a také to, jak všudypřítomné virtuální reprezentace dokážou nenápadně vstupovat do intimních zón našeho života, formovat naše představy a generovat tak naše nejintimnější přání. Představení klade důraz na emancipovanou ženskou sexualitu, míchá zkušenost s naprostou fikcí a zároveň kombinuje dokumentární prvky s atmosférickou imaginací. Formálně se tvůrci inspirovali populárními televizními formáty. My Own Private Picture se pokouší být jak zábavnou, tak i náročnou diváckou výzvou a otevřít diskuzi nad jedním z fenoménů, který prostupuje naší současnou společností.

Koncept&text: Nela H. Kornetová, Dagmar Radová, scénografie a světla: Ann Sofie Godø, Nela H. Kornetová, kostýmy: Kristin Jonsson, dramaturgická spolupráce: Dagmar Radová, hudba: Björn Hansson, video: Jan Hajdelak Husták, účinkují: Nela H. Kornetová, Björn Hansson, Jan Hajdelak Husták.

Podpořili: Kulturrådet – Arts Council Norway, FFUK – Fond for utøvende kunstnere, Scenekunst Østfold, STIKK, MOTUS o. s. – produkce divadla Alfred ve dvoře.

Představení není vhodné pro děti a mládež do 15 let.

Praha: 28. 9. 2016, 20:00
Vstupné: 200/100,- Kč, předprodej v síti GoOut.
Alfred ve dvoře – Františka Křížka 36, Praha 7

Brno: 8. 10. 2016, 19:30
Vstupné: 220/120,- Kč, předprodej v síti GoOut.
HaDivadlo – Alfa pasáž, Poštovská 8d, Brno