Lukáš Brychta, Kateřina Součková, Štěpán Tretiag: Pomezí

Přijďte strávit tři hodiny do ztraceného světa Pomezí, městečka, které se nacházelo v česko-polsko-německém pohraničí. Městečka, které zaniklo, ale jež zanechalo stopy své existence ve fotografické sérii z ateliéru zdejšího fotografa Andráše Kakkuka. Nikdo až do nedávné doby netušil, kde by se tyto jedinečné fotografie mohly nacházet…

26-27-28_pomezi_VII

Pomezí má formu tzv. imerzivního divadla. V tomto typu divadla se divák může sám a svobodně pohybovat po rozlehlém domě a vybírat si komu nebo čemu bude věnovat svou pozornost. Ať už sleduje postavy či spíše prozkoumává detaily a skrytá zákoutí prostoru, postupně se před ním odkrývá záhadná minulost zaniklého města.

Režie, scénografie, produkce: Lukáš Brychta, režie, scénografie: Štěpán Tretiag, dramaturgie: Kateřina Součková, nejen dramaturgická spolupráce: Jakub Hojka, scénografie: Tereza Gsöllhoferová, Eva Justichová, Natálie Rajnišová, hrají: Kryštof Bartoš, Vojtěch Bartoš/Štěpán Tretiag, Kateřina Dvořáková, Iva Holubová, Anne-Francoise Joseph, Beáta Kaňoková/Sára Arnsteinová, Pavel Kozohorský, Adam Krátký, Anna Kratochvílová, Lumíra Přichystalová/Jindřiška Dudziaková, Matěj Vejdělek.

foto: Natálie Rajnišová

Vstupné: 290/190,- Kč, předprodej v síti GoOut.
Tančírna Fraxos: Za Poříčskou bránou 7, Praha 8
26. 9. 2016, 19:00, vstupenky v prodeji zde.
27. 9. 2016, 19:00, vstupenky v prodeji zde a také na webu pomezi.com/terminy.
28. 9. 2016, 19:00, vstupenky v prodeji zde a také na webu pomezi.com/terminy.