Alternativa sobě III.

Festival …příští vlna/next wave… již potřetí vypisuje dvě výzvy pro divadelní alternativce libovolné orientace, vyznání i směřování. Třiadvacátý ročník se bude konat od 16. do 29. září 2016 v Praze. Motto zní: Obnažení a vyvržení. Jelikož se bude pražská část festivalu konat již v druhé polovině září, chceme představení uvádět také na venkovních scénách. Uvítáme, když přihlášené projekty budou s letošním mottem tématicky či formálně souviset, nebo když je bude možné realizovat i mimo divadelní sály. Podmínka to však není!

Máte-li projekt a nemáte ho kde hrát, nebo ho chcete prezentovat před festivalovým publikem, je pro vás určeno Open Stage. Již hotové inscenace, které vykazují alespoň minimální rysy nekonvenčnosti a hledačství, uvedeme v rámci festivalu na adekvátní scéně a produkčně je zajistíme.

Máte-li originální nápad, ale stále něco brání jeho realizaci, je pro vás ideální Open Fund. Festival podpoří maximálně tři vybrané projekty finanční částkou (10 – 30 tisíc Kč) i produkční výpomocí a uvede premiérové představení.

Své projekty i návrhy projektů posílejte dramaturgyni festivalu Lence Dombrovské na adresu lena.ds@seznam.cz do 1. června 2016.