2015program

Program festivalu 2015

Praha

Slavnostní zahájení
Pátek 18. září

Studio Paměť
20.00 Vše, co jste chtěli vědět o alternativě, ale báli jste se zeptat

Setkání s festivalovým týmem aneb Zahajovací večírek

Představujeme nový prostor
Sobota 19. září

Skleněnka (hala 11a v Holešovické tržnici)
14.00–19.00 Rootlessroot: Endless Composition

Přístav 18600, Rohanský ostrov
16.00 Divadlo koňa a motora: Žabáci
18.00 Divadlo koňa a motora: Romeo a Julie (pražská premiéra)
20:00 Koncert Martin Chik Blues Band

Oslavujeme nové cesty
Neděle 20. září

Přístav 18600, Rohanský ostrov
16.00 Kartel: Hú is hú
18.00 Anne-Francoise Joseph a spol.: Mosty (premiéra)
19.00 Společná cesta přívozem na ostrov Štvanice – kulturní program zajištěn

Vila Štvanice (slavnostní zahájení sezony)
20.00 Divadlo Letí: Rozhovory s astronauty
21.30 Koncert Markéta Burešová a Petra Bílková

Zvrhlosti a masakry ve Venuši
Pondělí 21. září

Venuše ve Švehlovce
20.00 Depresivní děti touží po penězích: Kabaret de Sade (premiéra)
21.30 Masakr Elsinor: Bagately k masakru (premiéra)

 

Oživujeme paměť
Úterý 22. září

Studio Paměť
20.00 Jakob Gordin: Dement Lemach a Jidiš písně

 

Loutkový teror
Středa 23. září

Studio Paměť
20.00 Divadlo 100 opic: Brusel se potopil (premiéra)

 

Démoni
Čtvrtek 24. září

Venuše ve Švehlovce
20.00 Mahen, Srba, Petrů: Daemoni (pražská premiéra)

 

Udílení Poct za alternativní umění
Pátek 25. září

Experimentální prostor NoD
20.00 Udílení Poct se tentokrát chopí skupina Boca Loca Lab a Jiří Adámek
22.00 DJs Kohl & Ben

 

Alternativní výlet
Sobota 26. září

Perla, Vrané nad Vltavou
Společná cesta začne v 16:55 (sraz v 16:40 u pokladen) na Hlavním nádraží v Praze, kulturní program ve vlaku zajištěn.
18.00 Antonín Brinda: Teror jako ismus: Estetika vzdoru (premiéra)
19.00 Kolonie/Kartel: Expression Hurts
22.00 Návrat vlakem do Prahy

 

Teror a imaginace na nádraží
Neděle 27. září

Nákladové nádraží Žižkov
17.00 Alexej Byček: Heydrich
18.00 Chovancová, Ondrová a spol.: I Love You, X4312 (premiéra)
20.00 Miroslav Bambušek: Quatro Mother Fuckers (premiéra)

 

Střet generací a kultur
Pondělí 28. září

Nákladové nádraží Žižkov
17.00 Petr Nikl: Blázníček
18.00 Teď nádech a leť: Kábul, Bagdád, Ar Raqquah, Maarran…
20.00 Miroslav Bambušek: Quatro Mother Fuckers

 

Konec dobrý…
Úterý 29. září

Alfred ve dvoře
20.00 D’Epog: Vše, co je krásné, rozmnožit má se (pražská premiéra)
21.30 Handa Gote: Safírová hlava

 


 

Program Brno

Prolog festivalu
Pátek 30. října

Sokolský Stadion
19.30 Buranteatr: Moja

 

Projekt roku
Středa 4. listopadu

Sokolský Stadion
19.30 Pavel Zajíček, Miroslav Bambušek, DG 307: Pustina

 

Zvrhlosti a masakry v Brně
Pátek 6. listopadu

Industra
19:30 Depresivní děti touží po penězích: Kabaret de Sade

 

Loutkový teror v Brně
Sobota 7. listopadu

Studio Paradox
19:30 Divadlo 100 opic: Brusel.cz

 


 

 

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *