Program

Praha 2018

 

úterý 18. 9.

Alfred ve dvoře

20.00 Tereza Bartůňková, Jan Čtvrtník a kol.: Tamura (premiéra)

 

středa 19. 9.

Studio Paměť

20.00 Stará aréna Ostrava – Lukáš Adam: Pekingská kachna (pražská premiéra)

 

čtvrtek 20. 9.

DUP39

20.00 Divadlo na cucky, Olomouc – Michal Hába: Opletal (pražská premiéra)

 

pátek 21. 9.

Petrohradská kolektiv

20.00 Peter Gonda a kol.: A.T.I.S.M.I.A. (premiéra)

21.30 Koncert HRB/BOL

 

sobota 22. 9.

výlet do Vraného nad Vltavou – Perla, areál bývalých papíren

od 16.00 Slunečné odpoledne v BAO (Bambušek Ateliér Otevřený) – v 16.00 sraz na hlavním nádraží v Praze u dolních pokladen, společný odjezd do Vraného nad Vltavou, v 17.00 příjezd do Vraného a začátek programu

19.00 Tomáš Bambušek: Smaragdový kohout (premiéra)

 

neděle 23. 9.

výlet do Liberce

16:00 (odjezd z Prahy) Krutý krtek: Odsunutí

 

pondělí 24. 9.

ulice Starého Města

od 18:00 Krutý krtek: Expedice

 

úterý 25. 9.

DUP39

20:00 Divadlo X10 – Ondřej Novotný: Teritorium

22:00 Kult Hanby: Hlupáci, proberte se

 

středa 26. 9.

(A)void Floating Gallery

20.00 Apolena Vanišová a Petr Krusha: Kračun

21.30 Koncert Jan Burian ml.: Lemurijské kalifonie

 

čtvrtek 27. 9.

Studio Paměť – představujeme Absintový klub Les a ostravskou undergroundovou scénu

17.00 Absintový klub Les, Ostrava – Jan Balabán, Ivan Motýl: Bezruč?!

19.30  Absintový klub Les, Ostrava – Tomáš Vůjtek & Jan Gajdica: Slávek Novák aneb Příběh opravdového herce, který se opravdu stal (pražská premiéra)

Klub FAMU

21.30 Koncert MC Zuzka feat. Fish Crash

 

pátek 28 9.

divadlo Komedie

18.00 Divadlo U stolu – Lucius Annaeus Seneca: Thyestes (pražská premiéra)

20.00 Pocty SOMA

 

sobota 29. 9.

(A)void Floating Gallery

15.00 Apolena Vanišová a Petr Krusha: Kračun

 

divadlo Komedie

16.00 a 18.00 Studio Rote – Ondřej Škrabal: Zjevení pudla (premiéra)

19.00 Kolonie – Elfriede Jelinek: Vztek (premiéra)

21.00 Koncert Lo/ve

 

neděle 30. 9.

divadlo Komedie

16.00 Krutý krtek: Romské pohádky

18.00 Petr Nikl, Miroslav Černý: Vlnění

20.00 Francois Laruelle, Aleš Čermák: On the Black Universe (premiéra)

21.00 Koncert Aid Kid

 

pondělí 1. 10.

divadlo Komedie – Epilog festivalu

od 18.00 Petr Krusha rozsvítí Komedii

19.00 Petr Krusha: Touch/Dotek (premiéra)

21.00 Koncert DekadentFabrik