Praha 2022


Mezi Čechy domov můj.

Středa 21. 9.

V karavanu na náplavce před lodí (A)VOID

14.30, 16.00, 17.30, 19.00

ProFitArt – Špalková a Ungerová: Moetivi Karavan / Expedice k domovu

(A)VOID Floating Gallery, Výtoň

17.00 a 19.00 

third // space – Fodorová a Dobiášová: Očitá svědectví I. PRVNÍ UVEDENÍ

Čtvrtek 22. 9.

V karavanu na náplavce před lodí (A)VOID

14.30, 16.00, 17.30, 19.00

ProFitArt – Špalková a Ungerová: Moetivi Karavan / Expedice k domovu

(A)VOID Floating Gallery, Výtoň

17.00 a 19.00 

third // space – Fodorová a Dobiášová: Očitá svědectví I.                                       

Pátek 23. 9.

Divadlo Komedie

17.00, 17.20, 17.40, 18.00, 18.20, 18.40, 19.00, 21.00, 21.20 ve foyer

Jan Motal: Kabinet přátelství a naděje PRVNÍ UVEDENÍ

19.30 v sále

Uhol_92 (SK) – Zweig a Vrzgula: Ponížení a krvelační ČESKÁ PREMIÉRA

Sobota 24. 9.

Divadlo Komedie

17.00, 17.20, 17.40, 19.00 ve foyer

Jan Motal: Kabinet přátelství a naděje                                   

18.00 ve foyer

PAL-POST UNIT – Vratislav Brabenec: Růže na kmínku

19.30 v sále

PiNKBUS: Udílení Poct za alternativní umění

Neděle 25. 9.

Divadlo Komedie

17.00, 17.20, 17.40 ve foyer

Jan Motal: Kabinet přátelství a naděje                                   

18.00 ve foyer

Ondřej Macl: Andrej mluví s vesmírem PRVNÍ UVEDENÍ

19.30 v sále

Dočasná Company – Natálie Vacková: Our Land We Plant

21.00 ve foyer

Komárek, Nejtek, Knoblochová: Cinéma préparé

Pondělí 26. 9.

(A)VOID Floating Gallery, Výtoň

od 17.00 do 20.00

third // space – Fodorová a Dobiášová: Očitá svědectví II. VERNISÁŽ

V karavanu na náplavce před lodí (A)VOID

od 17.00 do 20.00

Le Cabaret Nomade – Stulírová Martin, Plechkova a Svobodová: Nidos PREMIÉRA

Vila Štvanice

20.00

Geisslers Hofcomoedianten – Koblischková, Hanzlík, Hlaváč a kol.: Pudl a pudr aneb Fantastické počátky barokního divadla v Čechách PREMIÉRA

Úterý 27. 9.

Metro Palmovka

16.00 a 19.00

Studenti pro Ukrajinu: Language barrier equal

(A)VOID Floating Gallery, Výtoň

od 17.00 do 20.00

third // space – Fodorová a Dobiášová: Očitá svědectví II.

Nová libeňská synagoga

20.00

Spielraum Kollektiv – Linda Straub: Odkaz PREMIÉRA