Krutý krtek: Expedice

Divadelně dobrodružná bojovka o samizdatu pro skupiny 3–5 hráčů

Anna Schmidtmajerová
Anna Schmidtmajerová

Konspirační byty a schůzky, mrtvé schránky, tajné spojky, šifrované vzkazy a záznamy – s tím vším se potkávali ti, kteří za minulého režimu podomácku vydávali samizdat. Všichni spoluvytvářeli fenomén, který v sobě skrývá notnou dávku dobrodružství, vynalézavosti a hravosti, ale i risku.

Čeká vás akční, cca dvouhodinová cesta po Starém Městě pražském, na níž budete muset řešit rozmanité úkoly, které prověří vaši duševní i fyzickou zdatnost a schopnost týmové spolupráce. Hra vás vtáhne do světa, kde svoboda slova je jen tiché přání a kde každá kniha, každé slovo podléhá cenzurnímu dohledu. Buďte proto opatrní a důkladně zvažujte, s kým se dělíte o svá tajemství.

Koncept a režie: Krutý krtek, scénografie a kostýmy: Karolína Kotrbová, dramaturgie: Boris Jedinák, hrají: Anna Schmidtmajerová, Mikuláš Čížek a studenti DAMU.

24. 9. 2018, v zásadě nepotřebujete nic kromě své bystrosti a dobře sestaveného týmu. Není vyloučené, že se při plnění úkolů zapotíte, ale nečekáme žádné sportovní výkony. Hraje se převážně venku, a to za každého počasí. Hra není na čas, ale průměrné skupince zabere její plnění dvě hodiny. Podrobnější zadání týkající se startu i přípravy včas upřesníme.
jednotné vstupné 250 Kč na osobu, předprodej na 18:00 a 19:20 v síti GoOut