Petr Krusha rozsvítí Komedii

Přijďte se podívat, jak znovuotevřená Komedie svítí. Instalace, kterou můžete ovládat i vy, se uskuteční v různých prostorách divadla.

Příprava jedné z ANALOG RGB světelných instalací.
Příprava jedné z ANALOG RGB světelných instalací, foto Petr Krusha

Miroslav Bambušek: Angelopulos čistý jako rosomák

Mám napsat posudek na Krůšu… Takže… udělali jsme spolu řadu věcí. Takže jsme zažili i pár hezkých chvil, společně s některými dalšími dřeváky. Takže… myslím opravdu hezkých chvil… mám na mysli ty chvíle, kdy tě to, co vzniká, překvapí…, když to jde mimo rámec, předpoklad, mimo všechny lajny… jestli mi rozumíte… a Krůša byl, v takových chvílích, určitě stejně šťastný jako já… stejně jako někteří mladí i staří dobří dřeváci… a to nám fakt nikdo neodpáře!

Krůša si taky občas nevidí na špičku čehokoli na sobě nebo v sobě – pro množství rumu, který jednou za čas potřebuje vychlastat… a to je s ním potom teprve „lidská sranda a legrace“, ale pak se z toho ten kluk vylíže a je z něj angelopulos čistý jako rosomák.

Takže všemi deseti doporučuji velevážené komisi všech paznehtů, aby se vší slávou přijala našeho velkomožného Krůšu do navoskované síně slávy polní trávy! Dobrou noc.

Miroslav Bambušek o Petru Krushovi pro Divadelní noviny

1. 10. 2018, 18.00 divadlo Komedie
vstup volný