Depresivní děti touží po penězích & Taupunkt: Bordel L’Amour

Podnik pro všechny, kteří touží po lásce. Hodinový hotel lásky otvírá svou pobočku v Brně.

Bordel-1

Sedm pokojů, sedm performerů, sedmnáct druhů lásky. Přijďte se přesvědčit, že nad vším zvítězí láska.

Umělecký gang Depresivní děti touží po penězích a soubor Taupunkt otevírají dveře nevěstince, kde se neprodává sex, ale čistá láska. Naši zaměstnanci lásku k vám předstírají tak dokonale, až jí sami uvěří. Pro diváky je připraveno mnoho druhů milostného citu, záleží na každém, jaký z nich chce zažít.
Přijďte zažít lásku, která vám dosud v životě uniká, po které toužíte, anebo právě tu, které byste se ve skutečném životě báli.

Jak bude návštěva Bordelu L’Amour vypadat?

Na každý čas připadá pouze 14 míst. Diváci si v první části představení zvolí tři druhy lásky. V druhé části představení je za pomoci performerů a performerek v soukromém pokoji zažijí. Obsah každého pokoje je jiný, jedinečný podle lásky, kterou si klient zvolil. Třetí část návštěvy je společně zhlédnuté představení Všechno přemůže láska.
Názvy některých pokojů jsou: Polibek, Nejtěsnější objetí, Láska a bolest, Láska prochází žaludkem, Forever You, Tělesná láska, Posedlost, Láska až za hrob, Venuše v kožichu ad.

Režie: Jakub Čermák, asistentka režie: Dana Neumannová, scénografie: Martin Šimek, kostýmy: Anežka Straková, hrají: Heda Bayer, Sophia Brocker, Jakub Čermák, Zoja Oubramová, Sebastian Rein, Barbora Šupová, Martin Talaga, Pavel Kozohorský.

Představení probíhá v češtině, některé pokoje vyžadují porozumění velmi jednoduché angličtině.
Délka představení: 110 minut

HaDivadlo – předprodej na všechny reprízy v síti GoOut. Cena 370/270 Kč. Pro zakoupení vstupenek klikněte na příslušný čas
12. října 17.30 a 20.30
13. října 16.30
14. října 16.30 a 20.00