Depresivní děti touží po penězích: Bordel L’Amour

Podnik pro všechny, kteří touží po lásce. Hodinový hotel lásky otvírá svou pobočku v Brně.

Bordel-1

Sedm pokojů, sedm performerů, sedmnáct druhů lásky. Přijďte se přesvědčit, že nad vším zvítězí láska.

Umělecký gang Depresivní děti touží po penězích otevírá dveře nevěstince, kde se neprodává sex, ale čistá láska. Naši zaměstnanci lásku k vám předstírají tak dokonale, až jí sami uvěří. Pro diváky je připraveno mnoho druhů milostného citu, záleží na každém divákovi, jaký z nich chce zažít.
Přijďte zažít lásku, která vám dosud v životě uniká, po které toužíte, anebo právě tu, které byste se ve skutečném životě báli.

Jak bude návštěva Bordelu L’Amour vypadat?

Na každý čas připadá pouze 14 míst. Diváci si v první části představení zvolí tři druhy lásky, které by rádi zažili. V druhé části představení je za pomoci performerů a performerek v soukromém pokoji zažijí. Obsah každého pokoje je jiný, jedinečný podle lásky, kterou si klient zvolil. Třetí část návštěvy je společně zhlédnuté představení Všechno přemůže láska.
Názvy některých pokojů jsou: Polibek, Nejtěsnější objetí, Láska a bolest, Láska prochází žaludkem, Forever You, Tělesná láska, Posedlost, Láska až za hrob, Venuše v kožichu ad.

Režie: Jakub Čermák, asistentka režie: Dana Neumannová, scénografie: Martin Šimek, kostýmy: Anežka Straková, hrají: Heda Bayer, Sophia Brocker, Jakub Čermák, Zoja Oubramová, Sebastian Rein, Barbora Šupová, Martin Talaga, Pavel Kozohorský.

Představení probíhá v češtině, některé pokoje vyžadují porozumění velmi jednoduché angličtině.
Délka představení: 110 minut

HaDivadlo – předprodej na všechny reprízy v síti GoOut. Cena 370/270 Kč. Pro zakoupení vstupenek klikněte na příslušný čas
12. října 17.30 a 20.30
13. října 16.30 a 20.00
14. října 16.30 a 20.00