Praha 2020

Čtvrtek 17. 9.

Bývalý klášter svatého Gabriela na Smíchově

19.00 Depresivní děti touží po penězích: Happy end v hotelu Chateau Switzerland    PREMIÉRA

Pátek 18. 9.

Komedie

19.30 Udílení Poct za alternativní umění – moderuje Linda Straub a Philipp Schenker

Sobota 19. 9.

Komedie

14.00 Krutý krtek: Vietnamské pohádky    PREMIÉRA

16.00, 16.30, 17.00 Jana Orlová: Smrt divadla!?    PREMIÉRA

18.00 Divadelní studio Periférie: Planu!

19.00 Elena Pecenová: fimbriae attachment / performance / 2020    PREMIÉRA

20.30 S.d.Ch.: Tutáč na Tenerife    PREMIÉRA

22.00 Jana Orlová: Smrt divadla?!

Bývalý klášter svatého Gabriela na Smíchově

19.00 Depresivní děti touží po penězích: Happy end v hotelu Chateau Switzerland

Neděle 20. 9.

Vltava (za druhým a třetím pilířem Karlova mostu od Staroměstského náměstí)

14.00, 15.00, 16.00 Krutý krtek: Suché konstatování    PREMIÉRA

Hotel Opera

20.00 Karina Kottová, Tomáš Pospiszyl, Matěj Samec: Svět, v němž žijeme? PREMIÉRA

Bývalý klášter svatého Gabriela na Smíchově

19.00 Depresivní děti touží po penězích: Happy end v hotelu Chateau Switzerland

Pondělí 21. 9.

Vltava (za druhým a třetím pilířem Karlova mostu od Staroměstského náměstí)

14.00, 15.00, 16.00 Krutý krtek: Suché konstatování                           

Ponec – divadlo pro tanec

20.00 Michal Záhora: Obrat konce    PREMIÉRA

Úterý 22. 9.

Skautský institut na Staromáku

19.00 Vanda Kavková: Vývar

Hotel Opera

20.00 Karina Kottová, Tomáš Pospiszyl, Matěj Samec: Svět, v němž žijeme?

Ponec – divadlo pro tanec

20.00 Michal Záhora: Obrat konce

Středa 23.9.

Studio Paměť

19.30 The Pau (koncert) 

Čtvrtek 24. 9.

Ateliér ve Vysočanech (K Žižkovu 282/9)

19.00 Tváře Pekla (vernisáž výstavy maleb a kreseb Adriana Kukala)

20.00 Petr Krusha: Průvodce peklem_Lido di Dante    PREMIÉRA

Hotel Opera

20.00 Karina Kottová, Tomáš Pospiszyl, Matěj Samec: Svět, v němž žijeme?

Pátek 25. 9.

Divadlo X10

18.00 Spielraum Kollektiv:  Recyquiem – Pohřeb plastové láhve    PREMIÉRA

20.00 Pohřební kapela (koncert)

Hotel Opera

20.00 Karina Kottová, Tomáš Pospiszyl, Matěj Samec: Svět, v němž žijeme?

Sobota 26. 9.

Ateliér ve Vysočanech (K Žižkovu 282/9)

20.00 Petr Krusha: Průvodce peklem_Lido di Dante

Neděle 27.9.

Bytové divadlo v Brně (Odjezd z Prahy 15.20, návrat 23.15)

18.30 Ján Sedal: Vyplním šaty své tělem svým

Hotel Opera

20.00 Karina Kottová, Tomáš Pospiszyl, Matěj Samec: Svět, v němž žijeme?