Stalo se 2014

Festival ...příští vlna/nextwave Vám děkuje za účast!

…příští vlna/next wave… v Brně

Brněnská část festivalu odstartuje vzápětí - již 10. října. Představení se budou odehrávat v legendárním prostoru Kabinet Múz a v novém divadelním Studiu Paradox. Na adrese Křížová 20 v Brně vzniklo nové místo pro divadelní alternativu. Motto prostoru zní: Nesmyslnost paradoxu je pouze zdánlivá. Slavnostní otevření proběhne 3. a 4. října hudebním festivalem spřátelených kapel a divadelních uskupení. Divadelní představení v rámci festivalu …příští vlna/next wave… pak budou prvními, která diváci na tomto místě budou moci navštívit.

Číst dál: …příští vlna/next wave… v Brně

Vezměte na Chemické divadlo svou sklenku na panáka

Pokud se chystáte na dnešní premiéru Zrození Venuše do Venuše ve Švehlovce, nezapomeňte si s sebou vzít sklenku na panáka. Možná zažije nějaký chemický pokus, ale nic se jí nestane a zase si ji odnesete domů.

Kdo jsou Haters? Dnes naposledy na Piazzetě Národního divadla

Haters, to je interaktivní audiovizuální instalace využívající principů augumentované reality.

Představení probíhá každý den od 6. do 9. října od 17 do 19 hodin. Každé představení trvá 15 minut a diváci budou do prostoru vpouštěni po 5 minutách.

Rezervujte si proto včas svůj čas. Rezervace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Valí se nové Tsunami

Tsunami 0 • Tsunami 1 • Tsunami 2  • Tsunami 3  Tsunami 4  Tsunami 5