PROGRAM PO DNECH: 3. - 4. 10 • 5. - 7. 10. • 8.10. • 9.10. • 10. a 12.10. • 19.-27. 10.

Stalo se 2012

...Next Wave... je taky muzika!

Na letošní ročník festivalu se letos vyplatí jít i za nezávislou muzikou. Každý večer festival končíme hudební tečkou. Vyladěný program divadelních událostí alternativní scény doplňují víc než v předchozích letech neoposlouchaní DJ´s, kultovní kapely, příležitostné hudební formace i zpívající hvězdy.

Číst dál: ...Next Wave... je taky muzika!

Pardubice

Scénický dokument o prvním nalezišti ropy v Evropě, odehrávající se přímo v provozu pardubické rafinerie minerálních olejů, tedy ve vysoce výbušné zóně.

Cesty energie: Světlo z Haliče - scénický dokument o ropě. Režie a adaptace dokumentárního materiálu: Miroslav Bambušek, hudba: Vladimír Franz.

Připravte se na ochranný oděv včetně přilby, dechové zkoušky proti alkoholu u vstupu a další vzrušující bezpečnostní opatření, která patří k návštěvě takto specifického místa!

Více ...

Bez srdce ...

Doba se vymkla z kloubů a šílí. Shakespearova slova se přesně hodí i na XX. století a bohužel i dnešní dobu. Právě tuto větu jsme původně chtěli zvolit jako motto letošního ročníku …příští vlny/next wave…, který se v Praze bude konat podevatenácté, potřetí v Brně a navíc jedna produkce poprvé dokonce v Pardubicích.

Číst dál: Bez srdce ...

...next wave meetingpoint & afterparty space


 Aby to během festivalu hezky žilo,

připravili jsme ve spolupráci se Studiem Hrdinů pro vás speciální program

v sále, kavárně a předsálí ...

program, který nikdy nekončí dřív než vy!

 

Číst dál: ...next wave meetingpoint & afterparty space

Pocty uděleny!

Pocty festivalu …příští vlna/next wave… 2012 byly  – 5. října – 

předány v Divadle Na zábradlí. Slavnostního udílení se pro letošní rok zhostili Martin Finger s Romanem Zachem a dalšími šesti herci a hudebníky, jako je např. Lenka Dusilová, Ivan Acher či Stanislav Majer. Na půdorysu scénického koncertu Miusee@poetrymusical, uváděného v Divadle Komedie, speciálně vystavěli slavnostní večer, na němž předali ocenění šesti významným umělcům, jež pořadatelé festivalu považují za významné a tvůrčí osobnosti alternativního divadla.

 

 

Číst dál: Pocty uděleny!